Запален мерцедес на скопјанка

Запален мерцедес на скопјанка
Ноќеска во 00.50 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје, Е.Т. пријавила, дека во скопското село Марино- од страна на непознато лице било запалено нејзиното патничко моторно возило мерцедес, со скопски регистерски таблици. 

Се работи на расчистување на случајот, велат од полицијата.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно