(ВИДЕО) ШОКАНТНА ИСПОВЕСТ НА РОБИ ТЕЛЕКАБЕЛ: Сашо Мијалков ми се одмаздуваше затоа што кога беше никој и ништо три пати го имаме исклучено од кабловска поради неплатени сметки!

(ВИДЕО) ШОКАНТНА ИСПОВЕСТ НА РОБИ ТЕЛЕКАБЕЛ: Сашо Мијалков ми се одмаздуваше затоа што кога беше никој и ништо три пати го имаме исклучено од кабловска поради неплатени сметки!


,,ВМРО-ДПМНЕ ми бараше пола милион евра рекет." - Роберт Димитров Роби


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно