ВИДЕО: Патничка си ги сушела гаќите во авион и заработи пријава

ВИДЕО: Патничка си ги сушела гаќите во авион и заработи пријава


На лет на руската компанија „Урал ерлајнс“ кој сообраќал на релација Анталија – Москва, една патничка ги ставила гаќите под вентилацијата над својата глава – за да ги исуши.

Патниците сведочат дека сето тоа траело 20 минути, а некои и го снимиле чинот.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно