Учителка нападна ученик

Учителка нападна ученик


Во полицијата во Сарај А.Р. од село Арнакија пријавил дека неговиот 13-годишен син бил нападнат од неговата наставничка.

Во основното училиште „Емин Дураку“ бил физички нападнат од страна на негова наставничка, која прво го нападнала во училница, а потоа и во ходникот од училиштето. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно