Убавици го освојуваат ММА рингот (ВИДЕО)

Убавици го освојуваат ММА рингот (ВИДЕО)


Луѓето станаа големи фанови на ММА борбите, а кој друг ако не Лас Вегас не го измени тоа и не го направи да изгледа уште посимпатично.

Вусшност 16 девојки облечени само во долна облека влегоја во рингот и започна борба. Оваа манифестација се одржува во Лас Вегас и е насловена под името „Сон на летната ноќ“.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно