Свадбен подарок од свекрвата Брена за снаата Александра

Свадбен подарок од свекрвата Брена за снаата Александра


Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ наскоро ќе го изговорат судбоносното „ДА“, а Лепа Брена и Бобо планираат младите да ги израдуваат со свадбен подарок.

Лепа Брена и Слободан ја подготвуваат свадбата на младите, но не се штедат ниту за подарокот. Одлуката била донесена, младите од нив ќе бидат дарувани со стан.

Славниот пар Брена – Боба дошле на оваа идеја набрзо откако идните младенци им соопштиле дека планираат венчавка.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно