Со тешки маки Цеца си купи бесен џип

Со тешки маки Цеца си купи бесен џип


По операцијата за намалување на градите и медиската илегала, Цеца Ражнатовиќ се појави на Семот за автомобили со цел да промовира еден бренд на автомобил

Со силно црвен кармин и очила за сонце, Цеца им позираше на папараците пред бесниот џип.Таа не беше расположена за изјави па во ВИП салонот пиеше пијалок со Саша Поповиќ, Оливер Мандиќ и Ацо Пејовиќ.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно