СО ГОДИНИ БИЛА ЗАВИСНА ОД АЛКОХОЛ И ЦИГАРИ: Направила драстичен чекор во животот кој многу гоосудуваат, а сега е пресреќна! (Фото)

СО ГОДИНИ БИЛА ЗАВИСНА ОД АЛКОХОЛ И ЦИГАРИ: Направила драстичен чекор во животот кој многу гоосудуваат, а сега е пресреќна! (Фото)


Мики Монро долги години била зависна од алкохол, имала проблеми со тежината и страдала од недостаток на самодоверба.

Откако се венчала сама за себе, како што таа вели, сè станало подобро.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно