Шерон Стоун го слави 60 роденден со 19 години помладо момче

Шерон Стоун го слави 60 роденден со 19 години помладо момче


Актерката Шерон Стоун го прослави својот 60-ти роденден во друштво на нејзиното момче, Анџело Боф.

Двајцата го прославија нејзиниот роденден во Мајами и го искористија топлото време за сончање на плажа, како и жешките допири што ги фатија папараците. 

Нејзиното 19-години помало момче, италијански претприемач Анџело, првпат беше забележано во јануари оваа година во Њујорк. После тоа, филмската ѕвезда во едно интервју изјави дека повторно е среќна во љубовта, не сакајќи да го открие идентитетот на нејзиниот избраник.

Според светските списанија, 41-годишниот италијанец и Шарон биле во емоционална врска неколку месеци, а многумина се сомневале дека се верени поради нејзиниот дијамантски прстен на рака.

Ако се точни овие верувања, на глумицата ова ќе и биде трет брак.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно