Северина на гости кај Кристијано

Северина на гости кај Кристијано


Познатата хрватска пејачка, Северина, изминатава недела преостојуваше во Шпанија заедно со нејзиниот сопруг Игор Којиќ и синот од првиот брак Александар.

Со оглед на тоа дека малиот Александар го сака фудбалот, Северина и Игор му приредиле изненадување и го однеле во Мадрид да го следат заедно дуелот помеѓу Реал и Јувентус, а подоцна среќното момче го запознало и својот идол Кристијано Роналдо.

Поседник во целата посета сигурно бил Лука Модриќ, а Северина на социјалните мрежи се пофали со фотографија од Кристијано Роналдо.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно