Се фрлил од втор спрат

Се фрлил од втор спрат


Во полицијата во Скопје Б.Н. пријавила дека од вториот спрат се фрлил нејзиниот сопруг Ј.С. (55).

Повредениот со возило на Итна медицинска помош е пренесен на КАРИЛ. Се преземаат мерки за расчистување на случајот..

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно