Самоубиство во Скопје, човек се фрли од зграда!

Самоубиство во Скопје, човек се фрли од зграда!


Утрово во Скопје почина човек откако се фрли од зграда во близина на Железничката станица.

Полицијата изврши увид на местото на несреќата, повеќе детаљи во текот на денот од МВР.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно