Роналдо „прокрваре“, па со мобилен си ја гледаше раната (ВИДЕО)

Роналдо „прокрваре“, па со мобилен си ја гледаше раната (ВИДЕО)


Кристијано Роналдо и се е можно. Дури и со мобилен телефон може да си го гледа лицето среде терен, додека се игра натпревар од Ла Лига.

При еден дуел со противничките фудбалери, Португалецот се здоби со исекотина крај левото око, па од физиотерапевтот доби мобилен за да види како изгледа во моментот…


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно