Регионот во шок: Камионџија заборави да ја спушти дигалката па направи општ хаос

Регионот во шок: Камионџија заборави да ја спушти дигалката па направи општ хаос


Вакви видео снимки обично доаѓаат од САД или Русија,но овој пат е од - Зворник, БиХ.

Возач на камион со дигалка заборавил да ја спушти машинеријата и налетал на семафор. Како изгледаше таа блиска средба, погледнете на снимката:


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно