Пукање со огнено оружје внатре во маркет во Чаир, има и повредени

Пукање со огнено оружје внатре во маркет во Чаир, има и повредени


Пред малку имаше пукање со огнено оружје во Чаир, известува Журнал.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно