Почина малата Нада- морбилите земаа уште една жртва

Почина малата Нада- морбилите земаа уште една жртва


Малата Нада Петровиќ од Крагуевац почина синоќа откако нејзиното срценце престанало да чука.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно