Почина бебето кое беше претепано од таткото- и докторите плачат

Почина бебето кое беше претепано од таткото- и докторите плачат


Бебенцето старо 18 месеци кое таткото во Црна Гора брутално го претепа, за жал ја загуби битката со животот.

Мајката и таткото се приведени, а бебето за жал и покрај сите напори на лекарите ја загубило битката. 

Бебето беше вчера примено на Клиника, претепано, со тешки повреди на телото. 

Мајката и таткото излажале дека паднало пред еден месец и тогаш настанале повредите.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно