Нов фудблски тренд , фризура Фелаини

Нов фудблски тренд , фризура Фелаини


Ако мислевте дека веќе сте виделе се во фудбалскиот свет, кога ќе ја видете новата фризура на Фелаини ќе се предомислите.

Ѕвездата на Манчестер Јунајтед стана апсолутен хит во сите светски медиуми откако се сликаше со „мики маус“ фризура во еминентниот магазин „GQ“.Нормално, социјалните мрежи се преполни со мајтапи за белгискиот репрезентативец….што мислите вие?Нема што да мислете, продолжете да се мајтапите со најновата Фелаини фризура

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно