Му пееја ,,Среќен роденден" и му направија торта, а потоа настана хаос (ВИДЕО)

Му пееја ,,Среќен роденден


На почетокот, ова видео изгледа како веселба во која на еден маж пријателите му пеат „Среќен роденден“.

Тие му направиле и торта која ја ставија пред него, a потоа очекуваа да ги дувне свеќите. Кога сакаше да го стори тоа, настана хаос. Неговата реакција барем изгледа дека беше мирна, а друг на негово место сигурно би посакал да се одмазди.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно