Мотоциклистичка љубов:се бакна со автомобил

Мотоциклистичка љубов:се бакна со автомобил


Нова сообраќајна несреќа во која учествувале автомобил и мотор се случила денес на булеварот „Борис Трајковски“ во Пинтија.

Од МВР за Курир ја потврдуваат сообраќајка и додаваат дека истата кај нив е пријавена од случаен минувач околу 12:50 часот.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно