Маж ја бакна хрватската претседателка во вратот (ВИДЕО)

Маж ја бакна хрватската претседателка во вратот (ВИДЕО)


„Вие сте најдобрата претседателка на светот. Браво!“, ѝ доделил комплимент на Колинда и ја прашал дали може да ја бакне.

Хрватската претседателка Колинда Грабар Китаровиќ, како што пренесуваат хрватските медиуми, привремено го преместила својот кабинет во Карловац, каде додека се поздравувала со граѓани, еден од нив, незадоволен само од нејзината пружана рака, ја бакнал шефицата на државата во вратот. 

Претседателката не успеала ништо да одговори, само продолжила да се смешка, свртувајќи му го нејзиниот образ, но тој го игнорирал тоа и нежно ја бакнал во вратот.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно