Манијаци по улиците на Штип

Манијаци по улиците на Штип


Нов случај на манијачење регистрираше СВР Штип.

По завчерашната појава на манијачење пред училиште и пред малолетнички, сега манијак на улица пресретнал малолетничка и ги симнал панталоните.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно