Коњ вознемирено трча низ ,,Партизанска" (видео)

Коњ вознемирено трча низ ,,Партизанска


Коњ вечерва вознемирено трча низ „Партизанска“. Загрижен очевидец го пријавил настанот во полиција, но таму се изнасмеале.

-Дали знае некој од каде може да е избеган? Вознемирено трча по Партизанска опасно е и за него и за колите. Пријавив во полиција ама се изнасмеаа, напиша девојката која беше очевидец, на Фејсбук групата „Ѕид на сообраќајниот срам“.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно