Карамбол кај Реплек-Влае

Карамбол кај Реплек-Влае


Вечерен сообраќаен карамбло се случи во Влае-Скопје,кај веледрогеријата Реплек.

Во ТМВ Ивеко, се залепи ПМВ Голф, па во него уште некои други возила. Се очекува да биде извршен полициски увид, и да се види има ли повредени и материјалната штета да биде утврдена

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно