Ја боли уво дури и за синот

Ја боли уво дури и за синот


Откако ја изгуби битката на суд од порнешниот сопруг Милан околу старателството на нивниот син, Северина Којиќ не престанува да изненадува.

Ги спакува куферите и со својот сегашен сопруг Игор замина на егзотичен одмор.

Низ балканските медиуми веднаш протекоа информации дека Северина таму заминала на вештачко оплодување.Како и да е двојката ужива на Карипско Море.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно