Грозно: Патник во малезиски авион се соблекол, гледал порнич и мастурбирал!

Грозно: Патник во малезиски авион се соблекол, гледал порнич и мастурбирал!


Патник на авионската линија од Малезија им приуштил на своите сопатници шоу кога среде патување се соблекол и почнал да гледа порничи, но тоа било само почеток.

Откако авионот полетал од Куала Лумпур, 20 годишениот студент од Бангладеш на својот лаптоп пуштил порнич и се соблекол гол. Веднаш потоа екипажот го замолил да се облече, но тој се обидел да ја гушне стјуардесата. Кога го одбила, наводно станал агресивен и ја нападнал. 

Останатите патници успеале да го совладаат, му ги врзале рацете и така го поминал остатокот од летот. 

Некои поратли наведуваат дека момчето мастурбирало и уринирало по седиштата.

На аеродромот кога слетале го пречекало обезбедувањето и го предале на властите кои го задржаа во притвор. Досега не е позната причината за таквото однесување.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно