Фудбалери на „Пелистер“ се затруле со храна во Велес, инспекторите на терен

Фудбалери на „Пелистер“ се затруле со храна во Велес, инспекторите на терен


Четиринаесет фудбалери на „Пелистер“ се затруле со храна во ресторан во Велес.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно