(ФОТО+ВИДЕО) БЕШЕ ЛУДИОТ ЧОМБЕ ВО СЕРИЈАТА "ЛУД, ЗБУНЕТ, НОРМАЛЕН": Погледнете која убавица го освои неговото срце

(ФОТО+ВИДЕО) БЕШЕ ЛУДИОТ ЧОМБЕ ВО СЕРИЈАТА


Актерот Мирај Грбиќ стекна голема популарност со улогата на Чомбе во серијата “Луд, збунет, нормален”.

По завршувањето на таа серија тој се пресели во САД и таму започна нов живот со неговата сопруга.


Убавицата која го освои неговото срце е неговата колешка од истата серија, Марија Омаљев.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно