ФОТОГАЛЕРИЈА: Се соблече македонската боксерка – Емилија, мелем за очи...

ФОТОГАЛЕРИЈА: Се соблече македонската боксерка – Емилија, мелем за очи...


Атрактивната македонска боксерка Емилија Димитриевска се реши да се соблече и да позира како од мајка родена пред фото-објективот.

Димитриевска кој веќе извесен период се занимава со овој спорт, но не може да се натпреварува бидејќи во Македонија нема бокс-натпревари за девојки, во слободно време се занимава и со моделство.

Исто така, атрактивната Емилија има учествувано и на неколку ревии во земјава и регионот.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно