(ФОТО) СКАНДАЛ ОД СВЕТСКИ РАЗМЕРИ! Дали е ова доказ дека ,,Лига на шампиони" е наместена ?!

(ФОТО) СКАНДАЛ ОД СВЕТСКИ РАЗМЕРИ! Дали е ова доказ дека ,,Лига на шампиони


Скандал ја тресе Лигата на шампионите само неколку часа по извлекувањето на полуфиналните двојки.

Имено, на Твитер се појави фотографија од влезниците за полуфиналниот меч меѓу Рома и Ливерпул. Сомнежот дополнително го подгрева и фактот што беше предвидено дека Рома реванш мечот ќе го игра во Рим на 2 мај.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно