ФОТО: Не, ова не е Ким Кардашијан – Оваа Босанка е таква бомба, од која ќе ви се сврти во глава

ФОТО: Не, ова не е Ким Кардашијан – Оваа Босанка е таква бомба, од која ќе ви се сврти во глава


Оваа Босанка се вика Амра Олевиќ и има 29 години. Таа е блогерка и make up експрет. Нејзиниот профил на Инстаграм го следат повеќе од 5.5 милиони фанови.

Таа има соработувано со Ким Кардашијан, а според фотографиите се гледа дека слично се шминка и облекува како познатата старлета.

Пред да замине за Америка, таа живеела во Босна и Херцеговина.

По запишувањето на факултет, брзо се откажала, затоа што како што изјавува, учењето никогаш не ја интересирало.

Во продолжение можете да погледнете неколку фотографии од неа.

Погледнете како изгледа оваа девојка:

Foto: Instagram/amrezy

Foto: Instagram/amrezy

Foto: Instagram/amrezy

Foto: Instagram/amrezy

Foto: Instagram/amrezy

Foto: Instagram/amrezy

Foto: Instagram/amrezy

Foto: Instagram/amrezy

Foto: Instagram/amrezy

Foto: Instagram/amrezy


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно