Емили Ратајковски тајно се омажи!

Емили Ратајковски тајно се омажи!


Само два месеци по разделбата од поранешниот дечко Џефон Маџид, Емили Ратајковски со објавата на Инстаграм ги шокираше сите.

26-годишната манекенка постираше фотграфија во прегратка на актерот и продуцент Себастијан Бер Меклард а со фотката ставила краток пост со емотикони прстен и иницијалите на Њујорк. Двојката според странските медиуми се венчала во градското њујоршко собрание во петокот со придружба на неколку најблиски пријатели како што се актерот Џош Сафдај и влијателниот блогер Фет Џу.

Емили, како што се пишува носела сенф жолт костим со кој комбинирала црн шешир со вел, додека нејзиниот сопруг носел светло плаво одело и наочари за сонце.

Засега нема официјална потврда на овие информации освен фотографијата на социјалната мрежа, но кога ја спомнеме Емили, знаеме дека се е можно.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно