ЕКСКЛУЗИВНО: Боки 13 отвора телевизија

ЕКСКЛУЗИВНО: Боки 13 отвора телевизија


Бојан Јовановски или попознат во јавноста како Боки 13 отвора телевизија и портал.

Боки веќе сподели делот од тимот на 1 тв, меѓу кои се Анета Кочишки, Тијана Дапчевиќ, Ацо Кабранов и многу други. 

Уште не е официјално потврден датумот на отворањто,но подготовките се спремаат на големо. 

Останува да видиме дали и овој пат Боки ќе понуди нешто различно и уникатно и дали конечно ќе имаме телевизија со различна тв шема. 

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно