Ди Каприо моментно е со љубовно врзани раце

Ди Каприо моментно е со љубовно врзани раце


Актерот Леонардо ди Каприо е повторно заљубен. Тој ја потврди новата љубовна врска со 20 години помладата Камила Морони.

Парот е заедно од почетокот на оваа година, а тие сега ја потврдија врската со прошетка во многу лежерно издание во Западен Холивуд.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно