Бугарскиот претседател Радев на Олимпијада во гимнастика (Видео)

Бугарскиот претседател Радев на Олимпијада во гимнастика (Видео)


Бугарскиот претседател Румен Радев пред новинарските екипи изведе вистинска акробација на справи за вежбање во еден јавен парк, моменти пред да се одржи седницата на Советот за национална безбедност и целосно ги збуни репортерите.

Радев е поранешен генерал и е во одлична физичка состојба, што е евидентно и од овој гимнастичарски потег.

https://www.facebook.com/svetlinco/videos/10156284933673980/

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно