Бренди Родс сe бореше со убавината на своето тело

Бренди Родс сe бореше со убавината на своето тело


Бренди Родс, Американката која е една од најпознатите девојки во борењето и вистинска ѕвезда во ВВЕ се најде во центарот на вниманието во изминатите неколку дена.

Причината за ова е што во јавноста излегоа точно пет порно фотки. Очигледно таа е новата жртва во низа на хакерите кои повторно работата си ја завршиле „добро“.

Еротските фотки на Родс која сега работи и како ТВ водителка во една шоу емисија, во нашата фотогалеријаТекстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно