Борач плукна кон девојче во публиката, а потоа таткото му оддржа лекција која ќе ја памти цел живот

Борач плукна кон девојче во публиката, а потоа таткото му оддржа лекција која ќе ја памти цел живот


Американскиот борач Девин Денџер, минатиот викенд се најдево една сосема незавидна ситуација.

Американскиот борач Девин Денџер, минатиот викенд се најдево една сосема незавидна ситуација. Имено, Девин бил заедно со тимскиот колега, со кој требал да сними заедничко промотивно видео за мечот кој ќе се одржи во месец мај. Кога излегле пред публиката, двајцата борачи почнале да ја предизвикуваат публиката, а потоа во еден момент Девин застанал и ја испружил раката кон едно девојче зада се ракува со неа. Меѓутоа, кога малото девојче посегнала напред, Девин се повлекол и плукнал во насока на девојчето. Реакцијата нанејзиниот татко била сосема очекувана.

Видеото погледнете го на следниот линк.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно