Бомба или не во Сител

Бомба или не во Сител


Околу 21 часот вечерва непознато лице се јавило во телевизија Сител и рекло дека во студиото има подметнато бомба

Екипи од МВР моментално се излезени на терен да ја испитаат оваа дојава.


Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно