Бибер торзо, со тетоважи како на корзо

Бибер торзо, со тетоважи како на корзо


Тој го покажа својот горен дел од телото кое е целосно истетовирано, а за сето тоа потребно било да поминат 100 часа напорна работа.

Пејачот е познат како некој што обожава тетовирање, па така не треба да ги чуди фановите што на неговото тело речиси и да нема празно место за нова тетоважа.

„Доколку не болат тетоважите би ги имале сите. Добро можеби не сите. Повеќе од 100 часа тешка работа на моето тело и не би избришал ниту една. Апсолутно сакам уметност и од своето тело направив платно, многу е забавно“ – напиша Џастин под фотографијата.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно