Роналдо дава голови, скија и со хеликоптер лета

Роналдо дава голови, скија и со хеликоптер лета


Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез го искористија снежното време за забава и релаксација.

33-годишниот фудбалер и 24-годишниот модел споделија фотографии и видеа од забавниот зимски одмор.

Парот се возеше на моторна санка по снежните падини и се опушташе во топла бања.

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно