Пеп, де повтори шо кажа?!!

Пеп, де повтори шо кажа?!!


Ѕвездата на Манчестер јунајтед се огласи на социјалните мрежи откако Пеп Гвардиола откри дека во јануари му била понудена можноста да го донесе Пол Погба во Манчестер Сити.

Менаџерот на „Граѓаните“ денеска излезе со неверојатна изјава и откри дека Мино Рајола, со кого не е во добар однос, му го понудил Пол Погба пред два месеци.

Французинот веднаш се огласи на социјалните мрежи каде постираше слика на која се држи за уво и напиша: „Ај кажи уште еднаш?

Текстот не смее да се печати или емитува без согласност и договор од редакцијата на ИнфоЦентар.Мк

Актуелно